ND+

6.04.2017

ND Café se SKUTRy

skutr-960x4503

Jejich režie jsou nepřehlédnutelné, jejich talent multižánrový – režijní duo SKUTR (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský) je v Národním divadle dobře známo jak umělcům a kolegům, tak vám, divákům. Jací jsou ale mimo divadelní zkoušky a co všechno o sobě prozradí? Přijďte oba režiséry a jejich vzácné hosty poznat zblízka a dejte si s nimi kávu v rámci cyklu neformálních setkání s názvem ND Café.

13. 4. 2017 od 17 hodin ve foyer Nové scény Národního divadla

Autor: Daniela von Vorst, Foto: Martin Špelda
 
6.03.2017

Prahou po stopách Boženy Němcové

prochazka_k_jako_britva-mensi

S příchodem jara se s ND+ opět můžete vydat na poetickou procházku po místech, která jsou spjatá s osobností a dobou Boženy Němcové, Karolíny Světlé a dalších postav literárního světa 19. století. Během cesty pražskými uličkami se nad vzpomínkami obou prvních českých spisovatelek příjemně naladíme na návštěvu představení Jako břitva (Němcová). První procházka v novém roce se koná 20. března od 17.30.

Autor: Daniela von Vorst, Foto: Kristýna Klimešová
 
18.02.2017

ND+ bonusy na příští týden

tri-sestry-martin-spelda-nove-05

V příštím týdnu se můžete těšit hned na tři setkání s našimi dramaturgy, které pro vás připravujeme v rámci programu ND+! Chystáte-li se na reprízy JAKO BŘITVA (NĚMCOVÁ) (20. 2.) a TŘI SESTRY (22. 2.) ve Stavovském divadle či EXPERIMENT MYŠÍ RÁJ (22. 2.) na Nové scéně, nezapomeňte vyrazit o půl hodiny dříve a užijte si některý z našich dramaturgických úvodů!

Těšíme se na vás!

Autor: Kristýna Klimešová, Foto: Martin Špelda
 
14.02.2017

Nejbližší English-friendly činoherní tituly

laska_a_informace_fullres_janhromadko-1032-english

Pro anglicky mluvící diváky, toužící po návštěvě činoherních představení, nyní již pravidelně připravujeme vybrané reprízy našich inscenací s anglickými titulky. Ani v únoru (a březnu) nezůstanou zahraniční návštěvníci našich divadel ochuzeni. Těšit se můžou hned na dvě Shakespearova díla v režii Daniela Špinara - SEN ČAROVNÉ NOCI a OTHELLO, BENÁTSKÝ MOUŘENÍN - a na současnou hru první dámy britské dramatiky Caryl Churchillové LÁSKA A INFORMACE.

Foto: Jan Hromádko
 
22.01.2017

Lednové dramaturgické úvody

laska-a-informace-janhromadko-05

Nový rok 2017 jsme se rozhodli zahájit ve velkém. Čtyři dramaturgické úvody k činoherním inscenacím máme už za sebou a další čtyři nás ještě čekají! Do konce ledna se tak můžete těšit ještě na dva večery s dvojitým ND+ bonusem - 23. ledna a 26. ledna!

Těšíme se na vás ve Stavovském divadle, v Národním divadle i na Nové scéně!

Autor: Kristýna Klimešová, Foto: Jan Hromadko
 
Stránka 1 z 10